Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150455
Web of Science: 7 cites,
Hopf bifurcation for some analytic differential systems in R^3 via averaging theory
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2011
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The second author has been partially supported by FCT through CAMGDS, Lisbon.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Discrete and Continuous Dynamical Systems. Series A, Vol. 30 Núm. 3 (2011) , p. 779-790, ISSN 1078-0947

DOI: 10.3934/dcds.2011.30.779


Preprint
10 p, 634.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir