Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150458
On the polynomial vector fields on S^2
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Zhao, Yulin

Data: 2011
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The second author is partially supported by the Spanish grant SAB2005-0029, NSF of China (No. 10871214) and Program for New Century Excellent Talents in University.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Proceedings of the Royal Society of Edinburgh. Section A. Mathematics, Vol. 141A (2011) , p. 1055-1069, ISSN 0308-2105

DOI: 10.1017/S0308210509000158


Preprint
14 p, 744.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir