Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150469
Web of Science: 6 cites,
Analytical study of a higher-order Hopf bifurcation in a tritrophic food chain model
Françoise, Jean-Pierre
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2011
Nota: Número d'acord de subvenció MCYT/MTM200803437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The first author is partially supported by an ANR grant “Analyse non linéaire et applications aux rythmes du vivant BLAN07-2-182920.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Applied Mathematics and Computation, Vol. 217 (2011) , p. 7146-7154, ISSN 0096-3003

DOI: 10.1016/j.amc.2011.01.109


Preprint
12 p, 520.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir