Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150475
A universal constant for semistable limit cycles
Artés, Joan Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2011
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The third author is partially supported by a grant FAPESP-2007/06896-5. All authors are also supported by the joint project CAPES–MECD grant HBP-2009-0025–PC.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Computational & Applied Mathematics, Vol. 30 Núm. 2 (2011) , p. 463-483, ISSN 0101-8205

DOI: 10.1590/S1807-03022011000200012


Preprint
19 p, 376.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir