Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150477
Scopus: 3 cites, Web of Science: 2 cites,
A note on the Darboux theory of integrability of non-autonomous polynomial differential systems
Blázquez, David
Pantazi, Chara

Data: 2012
Nota: Número d'acord de subvenció MICIIN/MTM2009-06973
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-859
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Nonlinearity, Vol. 25 (2012) , p. 2615-2624, ISSN 0951-7715

DOI: 10.1088/0951-7715/25/9/2615


Preprint
11 p, 290.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir