A note on uniqueness and compact support of solutions in a recent model for tsunami background flows
Geyer, Anna

Data: 2012
Nota: Agraïments: The author would like to thank the referees for helpful comments and suggestions.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; submittedVersion
Publicat a: Communications on Pure and Applied Mathematics, Vol. 11 Núm. 4 (2012) , p. 1431-1438, ISSN 0010-3640

DOI: 10.3934/cpaa.2012.11.

8 p, 573.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2018-11-06

   Favorit i Compartir