Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150486
Web of Science: 13 cites,
On Minimal Subspaces in Tensor Representations
Falcó, Antonio
Hackbush, Wolfgang

Data: 2012
Nota: Agraïments: This work is partially supported by the PRCEU-UCH30/10 grant of the Universidad CEU Cardenal Herrera.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Foundations of Computational Mathematics, Vol. 12 (2012) , p. 765-803, ISSN 1615-3375

DOI: 10.1007/s10208-012-9136-6


Preprint
28 p, 646.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir