Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150492
Web of Science: 6 cites,
Reversible periodic orbits in a class of 3D continuous piecewise linear systems of differential equations
Carmona, Victoriano
Fernández-García, Soledad
Fernández-Sánchez, Fernando
Garcia-Medina, Elisabeth
Teruel, Antonio E.

Data: 2012
Nota: Número d'acord de subvenció MICINN/MTM2009-07849
Nota: Número d'acord de subvenció MICINN/MTM2010-20907-C02-01
Nota: Número d'acord de subvenció MICINN/MTM2011-22751
Nota: Agraïments: This work was partially supported by the Consejería de Educación y Ciencia de la Junta de Andalucía (TIC-0130, P08-FQM-03770). The second author is supported by Ministerio de Educaci´on, grant AP2008-02486.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Nonlinear Analysis. Theory, Methods & Applications. An International Multidisciplinary Journal. Series A: Theory and Methods, Vol. 75 (2012) , p. 5866-5883, ISSN 0362-546X

DOI: 10.1016/j.na.2012.05.027


Preprint
42 p, 645.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir