Web of Science: 5 cites, Scopus: 4 cites, Google Scholar: cites
A note on the first integrals of vector fields with integrating factors and normalizers
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Peralta-Salas, Daniel (Instituto de Ciencias Matemáticas (Madrid, Espanya))

Data: 2012
Ajuts: Ministerio de Economía y Competitividad MTM2008-03437
Ministerio de Ciencia e Innovación MTM2010-21186-C02-01
Agència de Gestió d'Ajuts Universitaris i de Recerca 2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The authors acknowledge three referees for corrections and comments which have helped to improve the presentation of this paper.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió acceptada per publicar
Publicat a: SIGMA. Symmetry, Integrability and Geometry. Methods and Applications, Vol. 8 Núm. 35 (2012) , p. 9 pages, ISSN 1815-0659

DOI: 10.3842/SIGMA.2012.035


Postprint
9 p, 710.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2022-02-13



   Favorit i Compartir