Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150494
Web of Science: 0 cites,
An upper bound of the index of an equilibrium point in the plane
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Martínez Alfaro, José

Títol variant: On the Loewner conjecture
Data: 2012
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2009-08933
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: El títol de la versió pre-print de l'article és: On the Loewner conjecture
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Differential Equations, Vol. 253 (2012) , p. 2460-2473, ISSN 0022-0396

DOI: 10.1016/j.jde.2012.07.001


Preprint
15 p, 834.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir