Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150495
Scopus: 4 cites, Web of Science: 4 cites,
Dynamics of a galactic Hamiltonian system
Lacomba, Ernesto A.
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2012
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Mathematical Physics, Vol. 53 (2012) , p. 72901, ISSN 0022-2488

DOI: 10.1063/1.4731476


Preprint
11 p, 698.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir