Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150497
Web of Science: 1 cites,
Periodic orbits of a non-autonomous quadratic differential system obtained from third-order differential equations
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Makhlouf, Ammar

Data: 2012
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Dynamical Systems. An International Journal, Vol. 27 Núm. 2 (2012) , p. 161-168, ISSN 1468-9367

DOI: 10.1080/14689367.2011.638274


Preprint
8 p, 712.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir