Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150499
Web of Science: 3 cites,
On the polynomial integrability of the Kirchoff's equations
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2012
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The second author is supported by AGAUR grant PIV-DGR-2010 and by FCT through CAMGDS, Lisbon.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Physica D. Nonlinear Phenomena, Vol. 241 (2012) , p. 1417-1420, ISSN 0167-2789

DOI: 10.1016/j.physd.2012.05.003


Preprint
8 p, 600.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir