Web of Science: 3 cites, Scopus: 3 cites, Google Scholar: cites
Simple examples of planar involutions with non-global Montgomery-Bochner linearizations
Cimà, Anna (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Gasull, Armengol (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Mañosas Capellades, Francesc (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2012
Ajuts: Ministerio de Economía y Competitividad MTM2008-03437
Ministerio de Ciencia y Tecnología MTM2008-01486
Agència de Gestió d'Ajuts Universitaris i de Recerca 2009/SGR-410
Nota: Agraïments: We thank Víctor Mañosa for drawing our attention to [5]
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió acceptada per publicar
Publicat a: Applied mathematics letters, Vol. 25 (2012) , p. 2086-2088, ISSN 0893-9659

DOI: 10.1016/j.aml.2012.05.004


Postprint
4 p, 226.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2022-05-24



   Favorit i Compartir