Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150505
Scopus: 8 cites, Web of Science: 7 cites,
Generalized van der Waals Hamiltonian: Periodic orbits and C^1 nonintegrability
Guirao, Juan Luis Garcia
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Vera, Juan A.

Data: 2012
Nota: Número d'acord de subvenció MCYT/MTM2011-22587
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The first author was partially supported by grant number PEII09-0220-0222. The third author was partially supported by Fundación Séneca de la Región de Murcia grant number 12001/PI/09
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Physical Review E, Vol. 85 (2012) , p. 36603 (5 pages), ISSN 2470-0045

DOI: 10.1103/PhysRevE.85.036603


Preprint
10 p, 2.0 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir