Web of Science: 11 cites, Scopus: 11 cites, Google Scholar: cites
Bifurcations from nondegenerate families of periodic solutions in Lipschitz systems
Buica, Adriana (Bolyai University. Department of Mathematics)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Makarenkov, Oleg (Imperial College London. Department of Mathematics)

Data: 2012
Ajuts: MICIIN/MTM2008-00694
MICIIN/MTM2008-03437
Agència de Gestió d'Ajuts Universitaris i de Recerca 2005/SGR-550
Nota: Agraïments: The third author is partially supported RFBR grants 10-01-93112, 09-01-92429, 09-01-00468 and by the President of Russian Federation young researcher MK-1530.2010.1 grant.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió acceptada per publicar
Publicat a: Journal of differential equations, Vol. 252 (2012) , p. 3899-3919, ISSN 1090-2732

DOI: 10.1016/j.jde.2011.11.019


Postprint
25 p, 793.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2021-09-05



   Favorit i Compartir