Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150509
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
First integrals for a charged particle moving on a plane under the action of a magnetic field orthogonal to this plane
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2012
Nota: Número d'acord de subvenció MICINN/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The second author has been partially supported by FCT through CAMGDS, Lisbon.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: International Journal of Non-Linear Mechanics, Vol. 47 (2012) , p. 965-967, ISSN 0020-7462

DOI: 10.1016/j.ijnonlinmec.2012.07.001


Preprint
6 p, 672.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir