Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150591
Scopus: 11 cites, Web of Science: 9 cites,
Planar quasi-homogeneous polynomial differential systems and their integrability
García, Belen (Universidad de Oviedo. Departamento de Matemáticas)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Pérez del Río, Jesús Suárez (Universidad de Oviedo. Departamento de Matemáticas)

Data: 2013
Nota: Número d'acord de subvenció MICINN/MTM2008–03437
Nota: Número d'acord de subvenció MICINN/MTM2011-22956
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Differential Equations, Vol. 255 Núm. 10 (2013) , p. 3185-3204, ISSN 0022-0396

DOI: 10.1016/j.jde.2013.07.032


Preprint
26 p, 424.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir