Google Scholar: cites
Cantor bouquets, explosions, and Knaster continua : dynamics of complex exponentials
Devaney, Robert L.

Data: 1999
Resum: We describe some of the interesting dynamical and topological properties of the complex exponential family [lambda]ez and its associated Julia sets.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 43 N. 1 (1999) , p. 27-54, ISSN 2014-4350

Adreça original: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37953
DOI: 10.5565/PUBLMAT_43199_02


28 p, 240.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2021-07-24



   Favorit i Compartir