Google Scholar: cites
Fluctuations of Brownian motion with drift
Conlon, Joseph G. (University of Michigan. Department of Mathematics)
Olsen, Peder (University of Michigan. Department of Mathematics)

Data: 1999
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 43 N. 1 (1999) , p. 85-125, ISSN 2014-4350

Adreça original: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37955
DOI: 10.5565/PUBLMAT_43199_04


41 p, 279.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2021-07-25



   Favorit i Compartir