Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/1929
Sur certaines relations entre les intégrales trajectorielles et l'opérateur de translation et son dual dans l'espace de Poisson canonique
León, Jorge A.
Solé, Josep L.
Vives, Josep

Data: 2000
Resum: We study the relationship between the translation operator, its dual and the pathwise integral on the Poisson space with weak conditions on the processes.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Francès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 44 N. 1 (2000) , p. 325-337, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37988
DOI: 10.5565/PUBLMAT_44100_14
DOI: 10.5565/37988


13 p, 132.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2017-10-28



   Favorit i Compartir