Web of Science: 0 cites, Google Scholar: cites
Uniform boundedness of oscillatory singular integrals on Hardy spaces
Cheng, Leslie C.
Pan, Yibiao

Data: 2000
Resum: We prove the uniform H1 boundedness of oscillatory singular integrals with degenerate phase functions.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 44 N. 2 (2000) , p. 605-611, ISSN 2014-4350

Adreça original: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38002
DOI: 10.5565/PUBLMAT_44200_11


7 p, 111.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2021-07-24



   Favorit i Compartir