Web of Science: 2 cites, Google Scholar: cites
On canonical homotopy operators for [delta] in Fock type spaces in Cn
Boo, Jörgen (Mid-Sweden University (Suècia). Department of Physics and Mathematics)

Data: 2001
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 45 N. 1 (2001) , p. 223-233, ISSN 2014-4350

Adreça original: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38015
DOI: 10.5565/PUBLMAT_45101_11


11 p, 137.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2021-06-26



   Favorit i Compartir