Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/1978
On the Hodge theory of the symmetric powers of a curve
Baño Rollin, Sebastian del

Data: 2002
Resum: We describe the polarised Hodge structure on the symmetric powers of a smooth projective curve.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 46 N. 1 (2002) , p. 17-25, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_46102_02
DOI: 10.5565/PUBLMAT_46102_02
DOI: 10.5565/38042


9 p, 147.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2017-10-28



   Favorit i Compartir