Web of Science: 0 cites, Scopus: 0 cites, Google Scholar: cites
Rigidité de quelques groupes de germes de difféomorphismes
Touzet, Frédéric

Data: 2003
Resum: Using the description of non solvable dynamics by Nakai, we give in this paper a new proof of the rigidity properties of some subgroups of Diff(C, 0). The C∞ case is also considered here.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Francès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Matèria: Germes de difféomorphismes ; Classes Gevrey ; Flots de Nakai ; Rigidité formelle et topologique ; Groupes libres
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 47 N. 2 (2003) , p. 459-475, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38083
DOI: 10.5565/PUBLMAT_47203_09


17 p, 217.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2021-07-24



   Favorit i Compartir