Web of Science: 8 cites, Scopus: 10 cites, Google Scholar: cites
On the Toëplitz Corona problem
Amar, Eric.

Data: 2003
Resum: The aim of this note is to characterize the vectors g = (g1,. . . ,gk) of bounded holomorphic functions in the unit ball or in the unit polydisk of Cn such that the Corona is true for them in terms of the H2 Corona for measures on the boundary.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Matèria: Corona problem ; Toëplitz operators ; Von Neumann Minimax theorem
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 47 N. 2 (2003) , p. 489-496, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38085
DOI: 10.5565/PUBLMAT_47203_11


8 p, 131.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2021-07-24



   Favorit i Compartir