Web of Science: 38 cites, Scopus: 42 cites, Google Scholar: cites
Commutators of singular integrals on generalized Lp spaces with variable exponent
Karlovich, Alexei Yu.
Lerner, Andrei K.

Data: 2005
Resum: A classical theorem of Coifman, Rochberg, and Weiss on commutators of singular integrals is extended to the case of generalized Lp spaces with variable exponent.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Matèria: Commutator ; Calderón-Zygmund singular integral ; BMO ; Generalized Lp space with variable exponent ; Local sharp maximal function
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 49 N. 1 (2005) , p. 111-125, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/128394
DOI: 10.5565/PUBLMAT_49105_05


15 p, 167.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2021-07-24



   Favorit i Compartir