Google Scholar: cites
Resums

Data: 2002
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial, la distribució, la comunicació pública de l'obra i la creació d'obres derivades, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. Creative Commons
Llengua: Català
Document: article ; abstract ; Versió publicada
Publicat a: Catalan journal of linguistics, V. 1 (2002) , p. 257-259, ISSN 2014-9719

Adreça original: https://revistes.uab.cat/catJL/article/view/76
Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/CatalanJournal/article/view/308957
DOI: 10.5565/rev/catjl.76


3 p, 18.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Catalan journal of linguistics

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2021-06-26



   Favorit i Compartir