Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/28260
Euler and Navier-Stokes Equations
Constantin, Peter (The University of Chicago. Department of Mathematics)

Data: 2008
Resum: We present results concerning the local existence, regularity and possible blow up of solutions to incompressible Euler and Navier-Stokes equations.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Euler equations ; Navier-Stokes equations ; Eulerian-Lagrangian description
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 52 n. 2 (2008) p. 235-265, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_52208_01
DOI: 10.5565/PUBLMAT_52208_01
DOI: 10.5565/113433


31 p, 251.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2008-08-21, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir