Google Scholar: cites
Estimees Lipschitz dans les domaines convexes de type fini de C2
Amar, Eric

Data: 1989
Resum: Using explicit integral formulas introduced by Skoda, we obtain Htilder estimates for the ∂-equation in convex domains of finite type in C2.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 33 n. 1 (1989) p. 69-83, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37572
DOI: 10.5565/PUBLMAT_33189_06


15 p, 306.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-24, darrera modificació el 2021-08-28



   Favorit i Compartir