Google Scholar: cites
The two-square lemma
Fay, Temple H.
Keith, Hardie A.
Hilton, Peter J.

Data: 1989
Resum: A new proof is given of the connecting homomorphism.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 33 n. 1 (1989) p. 133-137, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37576
DOI: 10.5565/PUBLMAT_33189_10


5 p, 112.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-24, darrera modificació el 2021-08-28



   Favorit i Compartir