Google Scholar: cites
On the jacobian criterion of formal smoothness
Rodicio, Antonio G. (Universidad de Santiago de Compostela.Departamento de Algebra)

Data: 1989
Resum: We give a short proof of the jacobian criterion of formal smoothness using the Lichtenbaum-Schlessinger cotangent complex.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 33 n. 2 (1989) p. 339-343, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37590
DOI: 10.5565/PUBLMAT_33289_10


5 p, 108.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-29, darrera modificació el 2021-08-27



   Favorit i Compartir