Google Scholar: cites
Removable sets for holomorphic functions of several complex variables
Stout, Edgar Lee

Data: 1989
Resum: We show that every closed subset of CN that has finite (2N-2) dimensional measure is a removable set for holomorphic functions, and we obtain a related result on the ball.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 33 n. 2 (1989) p. 345-362, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37591
DOI: 10.5565/PUBLMAT_33289_11


18 p, 417.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-29, darrera modificació el 2021-08-27



   Favorit i Compartir