Google Scholar: cites
Unfoldings of holomorphic foliations
Gómez-Mont, Xavier

Data: 1989
Resum: The objective of this paper is to give a criterium for an unfolding of a holomorphic foliation with singularities to be holomorphically trivial.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 33 n. 3 (1989) p. 501-515, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37603
DOI: 10.5565/PUBLMAT_33389_09


15 p, 444.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-05, darrera modificació el 2021-08-27



   Favorit i Compartir