Google Scholar: cites
Dualite symplectique, feuilletages et geometrie du moment
Molino, P.

Data: 1989
Resum: One gives the linlcs between th notions of singular foliations, Γ-structures and momentum mapping in the context of symplectic geometry.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Francès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 33 n. 3 (1989) p. 533-541, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37605
DOI: 10.5565/PUBLMAT_33389_11


9 p, 315.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-05, darrera modificació el 2021-08-27



   Favorit i Compartir