The connective K-theory of spinor groups
Magalhâes, Luísa

Data: 1990
Resum: We study the properties of the connective K-theory with Z2 coefficients of the Lie groups Spin(n). This generalises some work of L. Hodgkin.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 34 n. 1 (1990) p. 129-134, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37617


6 p, 166.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-08, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir