Google Scholar: cites
Addendum to Polynomial rings over Jacobson-Hilbert Rings
Faith, Carl

Data: 1990
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 34 n. 1 (1990) p. 223-223, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37626
DOI: 10.5565/PUBLMAT_34190_18


1 p, 14.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-11, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir