Google Scholar: cites
On the maximality of the sum of two maximal monotone operators
Hassan, Riahi

Data: 1990
Resum: In this paper we deal with the maximal monotonicity of A + B when the two maximal monotone operators A and B defined in a Hilbert space X are satisfying the condition: [fórmula disponible al document original] is a closed linear subspace of X.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 34 n. 2 (1990) p. 269-271, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37631
DOI: 10.5565/PUBLMAT_34290_05


3 p, 85.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-12, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir