Reviews
Quer, Josep, 1965- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Filologia Catalana)

Data: 1994
Resum: Jamal OUHALLA, Functional categories and parametric variation.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Ressenya ; ressenya ; Versió publicada
Publicat a: Links & letters, N. 1 (1994) p. 140-142, ISSN 1133-7397

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/LinksLetters/article/view/49824


3 p, 152.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats
Articles > Ressenyes

 Registre creat el 2009-05-20, darrera modificació el 2021-09-05



   Favorit i Compartir