Google Scholar: cites
The work of Jose Luis Rubio De Francia

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 9-93, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37645
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35191_01


85 p, 1.8 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-22, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir