Google Scholar: cites
Pointwise smoothness, two-microlocalization and wavelet coefficients
Jaffard, S.

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 155-168, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37650
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35191_06


14 p, 302.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-06-19, darrera modificació el 2020-09-05



   Favorit i Compartir