Google Scholar: cites
Puntos de reposo genéricos y trayectorias periódicas de semisistemas dinámicos definidos por ecuaciones diferenciales funcionales
Perelló Valls, Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1976
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 1 (1976) p. 1-60, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37145
DOI: 10.5565/PUBLMAT_01176_01


66 p, 1.1 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-06, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir