Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/48315
La fundamentación del análisis de Fourier
Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1976
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 2 (1976) p. 1-22, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37146
DOI: 10.5565/PUBLMAT_02176_01


26 p, 464.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-06, darrera modificació el 2017-03-17



   Favorit i Compartir