Google Scholar: cites
El problema de n cuerpos
Simó, C. (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)

Data: 1976
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 2 (1976) p. 38-68, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37148
DOI: 10.5565/PUBLMAT_02176_03


31 p, 657.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-06, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir