Google Scholar: cites
Soluciones periodicas de ecuaciones diferenciales funcionales de tipo neutro con parámetro pequeño
Perelló Valls, Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1976
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 89-89, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37160
DOI: 10.5565/PUBLMAT_03176_09


1 p, 16.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-07, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir