Google Scholar: cites
Representaciones finitas de anillos de grupo de grupos abelianos
Menal Brufal, Pere, 1951-1991 (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1977
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 4 (1977) p. 65-72, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37163
DOI: 10.5565/PUBLMAT_04177_02


8 p, 145.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-07, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir