Google Scholar: cites
Reticulos distributivos y cohomología de espacios noetherianos y compactos con valores en un haz
López Villacampa, Amparo (Universitat de Barcelona)

Data: 1977
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 5 (1977) p. 1-112, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37166
DOI: 10.5565/PUBLMAT_05177_01


110 p, 1.7 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-07, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir