Google Scholar: cites
Sobre SK1 d'un grup finit : corrigenda
Castellet, Manuel (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1978
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 8 (1978) p. 85-85, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37178
DOI: 10.5565/PUBLMAT_08178_02


1 p, 21.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2021-07-18



   Favorit i Compartir