Google Scholar: cites
Algunas ideas sobre la desingularización de un espacio análitico complejo
Vicente, J. L.

Data: 1978
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 8 (1978) p. 87-111, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37179
DOI: 10.5565/PUBLMAT_08178_03


25 p, 437.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir