Google Scholar: cites
Una nota sobre dualidad de Köthe y funciones representadas por series de Dirichlet
Prada Blanco, J.

Data: 1978
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 10 (1978) p. 85-89, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37188
DOI: 10.5565/PUBLMAT_10178_04


5 p, 76.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir